• Slider3
  • Slider4
  • Slider5
  • Slider2
 
Oferta patronki  
Zapraszamy do korzystania z teleporad.
Mając na uwadze zaistniałą sytuację związaną z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 przygotowaliśmy dla naszych pacjentów możliwość korzystania z porad telefonicznych w zakresie leczenia uzależnień i współuzależnienia. Nasi terapeuci są gotowi do niesienia profesjonalnej pomocy i wsparcia przez telefon od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00-18.00 oraz w piątki w godz. 8.00-15.00.
Porady lekarskie psychiatryczne udzielane będą telefonicznie o wyznaczonych w rejestracji godzinach, a recepty i zaświadczenia lekarskie będą wystawiane w formie elektronicznej bez konieczności osobistego kontaktu.
W przypadku sytuacji kryzysowych pacjenci nadal mogą korzystać z porad w poradni chociaż zajęcia psychoterapii grupowej zostały czasowo wstrzymane. Na teren ambulatorium pacjenci wpuszczani będą o wyznaczonej po rejestracji telefonicznej godzinie, a przed wejściem będą poddani badaniu triażowemu i wyposażeni w maski ochronne oraz poproszeni o zdezynfekowanie rąk.

Rejestracji można dokonywać telefonicznie lub na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.